Your browser does not support JavaScript! ProBots Elektronik
ProBots; seslendirme, ara bağlantı ve teknik el aletleri pazarında güçlenerek büyüyor !!
Prolink ve Bots şirketleri Türkiye faaliyetlerini ProBots altında birleştirerek elektronik pazarında daha güçlü adımlar atıyor..

İstanbul, Mart 01, 2016 – Kadıköy, İstanbul merkezli Prolink ve Bots şirketleri Türkiye faaliyetlerini birleştirerek ProBots Elektronik Limited Şirketi adı altında faaliyet göstermeye başladı. ProBots firması bu birleşme ile seslendirme, ara bağlantı ürünleri ve teknik el aletleri gruplarında ithalat, ihracat ve dağıtım yapan lider firmalardan biri haline geldi.

ProBots firması; Bots, Prolink, Pro’sKit, TVM, Aalong, estello, 4Clean, Icreon gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye mümessilidir.

Kurumsal misyonunu “topluma üstün kalitede ürünler sunmak” olarak tanımlayan ProBots Elektronik; ürünleri, servis ve teknolojileriyle ülkemizin örnek teknoloji tedarikçisi olmaya daha güçlü bir şekilde devam edecektir.

Bots, Prolink ve Pro’sKit markalarının yanısıra TVM, estello,Aalong, 4Clean ve Icreon gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye temsilcisi olan ProBots Elektronik, teknik olarak en ileri teknoloji ürünlerini ürün gamında tutmaktadır.

Ürün gamı, seslendirme, ara bağlantı ve teknik el aletleri endüstrisindeki akla gelebilecek her türlü çözümü içerdiği gibi aynı zamanda teknolojideki gelişmenin sembolü olan yeni ürünler de bu ürün gamında yer almaktadır. Yurt genelinde yer alan yetkili teknik servisleri aracılığı ile gereken her türlü teknik desteği sunmaktadır.


ProBots ELEKTRONİK. LTD ŞTİ. © Copyright 2016
All rights ® registered by