Your browser does not support JavaScript! ProBots Elektronik
HAKKIMIZDA


BOTS hakkında
BOTS markası, isine tutku ile baglı iki ortagın seslendirme alanında mükemmel kalite ve üstün ses deneyim sunma ideali ile ortaya çıktı. 1976 yılında Istanbul’da lanse edildigi ilk günden bu yana aynı tutkuyla üretilen BOTS bugün Türkiye ve bölge ülkelerde beklentisi yüksek profesyonellerin ısrarla aradıgı bir markadır. Hoparlör, mikrofon, Amfi ürün gruplarında kendine has patentli tasarım kavramını, yenilikçi ve kalite odaklı üretim tecrübesi ile birlestiren BOTS, bugün hayatımıza essiz bir anlam katmaya devam ediyor. Sizleri BOTS’un bir sonraki ses deneyimini yasamaya davet ediyoruz.

PROLINK hakkında
Dünyanın profesyonel ara baglantı ürünleri konusunda bir numarası olan Prolink, Tayvan kökenli bir markadır. Halen küresel ölçekte, dünyanın en hızla büyüyen markasıdır. Uç teknolojiler gelistirme konusunda açık ara önde olan Prolink, HDMI switch, splitter and Matriks gibi proje ürünlerinden, ses, görüntü ve data gibi her türlü sinyali ileten kablolara, konnektör ve aksesuar gruplarına kadar çok genis bir ürün gamında hayatımızın her yerindedir. Basta Apple, Sony, HTC ve Samsung olmak üzere bir çok dünya markasının tedarikçisi olan Prolink, profesyoneller ve beklentileri yüksek kullanıcılar için yenilikçi ürünler gelistirmeye devam ediyor.

Pro’sKit hakkında
Pro’sKit, 20 degisik kategoride 4000’den fazla ürünle dünyanın en büyük profesyonel el aletleri markasıdır. Elektronik, bilgisayar, ag iletisimi ve telekom endüstrilerinde ve egitim alanında oldukça ragbette olan Pro’skit halen 90’ın üzerinde ülkede satılmaktadır. 2001 yılında Tayvan’da “Küresel Parlayan Yıldız” seçildigi günden bu yana tüketicilerin bir numaralı tercihi olmaya devam etmistir. Bugün, sadece iyi bir dünya markası olmanın yetmediginden hareketle, yesil enerji endüstrisine geçis yapan Pro’sKit dayanımı ve güvenilirligi yüksek, daha çevreci ürünler üretmeye kendini adamıstır. Yenilikçilik, kalite ve hizmet degerlerini içtenlikle benimseyen Pro’sKit, sadece bir el aletleri markası degil aynı zamanda güvenebileceginiz en yakın arkadasınız olacaktır.

ProBots Elektronik Limited Şirketi
• ProBots seslendirme, ara baglantı ürünleri ve teknik el aletleri gruplarında ithalat, ihracat ve dagıtım ile ugrasmaktadır.
• Bots, Prolink, Pro’sKit, TVM, Aalong, estello, 4Clean, Icreon gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye mümessilidir.
• Ürünlerini son kullanıcılara kurumsal ve kamusal kanalla dolaylı yoldan, internet platformu veya kendi bayi kanalı aracılıgı ile de dogrudan ulastırır.
• Yurt genelinde yer alan yetkili teknik servisleri aracılıgı ile gereken her türlü teknik destegi saglar.
ProBots ELEKTRONİK. LTD ŞTİ. © Copyright 2016
All rights ® registered by